Bezpłatny transport kurierem dla zakupów powyżej 200 zł !

Raty 0% dla zakupów powyżej 300 zł !

Zostań partnerem

Oferujemy szkolenia z gamy produktów WAPRO ERP by Asseco dla naszych Partnerów m.in.: WAPRO: Mag, Mobile, Fakir, Kaper, Analizy, Gang, B2B, B2C. Partner DHO może korzystać ze wszystkich promocji organizowanych przez WAPRO i DHO. Po roku partnerowi przysługuje darmowy program WAPRO ERP* (dawniej Asseco Wapro).

Wypełnij formularz >>

* w zależności od obrotów

Pomoc/serwis

Kup w naszej sieci, a otrzymasz instalację i serwis. Potrzebujesz pomocy technicznej zgłoś się do sieci DHO.

Kontakt

Jeśli masz pytanie skontaktuj się z nami


22 864 13 13

dho@dho.com.pl
bodydho@dho.com.pl

ABA DrOmnibus 10 stanowisk / 1 rok (Edukacja włączająca)

  • szt.
  • Cena netto: 1 218,70 zł 1 499,00 zł

Produkt medyczny DrOmnibus to narzędzie, spełniające wymagania europejskiej Dyrektywy dla Wyrobów Medycznych CE, z którego korzystają terapeuci, specjaliści i rodzice.

 

Kompleksowe narzędzie ABA – ćwiczenia i statystyki


7000 zadań (36 gier) uczących dzieci z zaburzeniami zachowania i rozwoju rozróżniać emocje, kolory, kształty, cyfry, zwierzęta i wiele innych kategorii. Zadania są oparte o Applied Behavioral Analysis (ABA) i pozwalają rozwijać kluczowe zdolności, takie jak umiejętności językowe, koncentrację czy rozumienie.


Oszczędność czasu


Rodzice, terapeuci i specjaliści mają do dyspozycji indywidualne raporty dziecka i statystyki generowane automatycznie po każdej sesji dziecka z aplikacją. Pozwalają one śledzić postępy i rozwój podopiecznych. Automatyzacja daje więcej czasu na wymianę uwag i notatek z innymi osobami pracującymi z tymi samymi dziećmi – oraz na wszelkie inne zajęcia.


Motywacja dziecka do terapii


Mechanizm podpowiedzi i atrakcyjny, kolorowy interfejs zaprojektowano specjalnie dla dzieci z zaburzeniami, by wspomóc ich rozwój i efekty terapii. Wbudowany w aplikacji system wzmocnień w postaci zachęt głosowych i tabliczki żetonowej, która pozwala dzieciom za poprawne odpowiedzi korzystać z 30 sekundowych atrakcyjnych gier-nagród,, zachęca do korzystania z aplikacji i sprawia, że nauka staje się przyjemnością. Dzieci to uwielbiają!


Większa skuteczność terapii


Funkcja Terapia Plus pozwala zaprosić rodziców podopiecznych do kontynuowania terapii w domu dzięki korzystaniu z aplikacji ABA DrOmnibus. Terapeuci mogą zadawać ćwiczenia do wykonania w domu, śledzić postępy podopiecznych i wymieniać uwagi z rodzicami – wszystko za pomocą aplikacji.

“Muszę przyznać, że jeszcze nigdy gra nie dawała Julkowi tyle frajdy, obserwowałam u synka radość z pochwał jaki dawała "pani" i dobrze wykonanego zadania. Nie zauważyłam zniechęcenia ani rezygnacji. Mi osobiście jeszcze podoba się forma nauki np. dziecko nie potrafi wskazać gdzie jest policjant. Świetne jest to, że gra się nie kończy w momencie błędnego wskazywania tylko po zabawie wraca do problemu i wspomaga utrwalenie tego policjanta, delikatnie i niezauważalnie dla dziecka. Dziecko nawet się nie orientuje, że nie potrafi wskazać gdzie jest policjant nie ma komunikatu np. zła odpowiedź, spróbuj jeszcze raz. Dla mnie rewelacja :)”
Angelika Sosnowska- prowadzi bloga, mama Julka ze spektrum autyzmu


Zestaw DrOmnibus Edukacja Włączająca - Emocje i ludzie oraz 3-miesięczny dostęp do aplikacji


Przygotowaliśmy dla Państwa 150 kart obrazkowych do pracy z dzieckiem. Dzięki nim dzieci mogą uczyć się identyfikowania elementów, generalizacji, a także rozwijać swoje umiejętności komunikacyjne.


W pudełku znajdą następujące karty:


48 szt „emocje”
27 szt  „części ciała”
20 szt „zawody”
55 szt „czynności”


"Rozwijając i doskonaląc nowe umiejętności, powinniśmy wykorzystywać i łączyć ze sobą różne aktywności wykonywane przez dziecko. Pozwala to na dokładniejsze zrozumienie przez nie danego zagadnienia, uatrakcyjnia pracę i pozytywnie wpływa na jego motywację do nauki."  
Agnieszka Kolbiarz-Juszczak, Psycholog, oligofrenopedagog, terapeuta EEG Biofeedback.

Trzymiesięczny dostęp do rozwiązania Dr Omnibus Edukacja Włączająca

wspierającego terapię i edukację dzieci z zaburzeniami zachowania i rozwoju, takimi jak m.in. autyzm, Zespół Downa czy niepełnosprawność intelektualna - do pracy samodzielnej oraz w grupie.

Aby zmaksymalizować efekt nauczania, nasze karty połączyliśmy z rozwiązaniem DrOmnibus Edukacja Włączająca - dostępnym zarówno w wersji na komputer (aplikacja przeglądarkowa), jak i na tablet (aplikacja mobilna - Edukacja Włączająca).