Bezpłatny transport kurierem dla zakupów powyżej 200 zł !

Raty 0% dla zakupów powyżej 300 zł !

Zostań partnerem

Oferujemy szkolenia z gamy produktów WAPRO ERP by Asseco dla naszych Partnerów m.in.: WAPRO: Mag, Mobile, Fakir, Kaper, Analizy, Gang, B2B, B2C. Partner DHO może korzystać ze wszystkich promocji organizowanych przez WAPRO i DHO. Po roku partnerowi przysługuje darmowy program WAPRO ERP* (dawniej Asseco Wapro).

Wypełnij formularz >>

* w zależności od obrotów

Pomoc/serwis

Kup w naszej sieci, a otrzymasz instalację i serwis. Potrzebujesz pomocy technicznej zgłoś się do sieci DHO.

Kontakt

Jeśli masz pytanie skontaktuj się z nami


22 864 13 13

dho@dho.com.pl
bodydho@dho.com.pl

Harmonijny Rozwój – ćwiczenia na tablice multimedialne

  • szt.
  • Cena netto: 2 088,62 zł 2 990,00 zł 2 569,00 zł

HARMONIJNY ROZWÓJ – wprowadź dzieci w multimedialny świat zabawy i nauki

Gry i zabawy na tablice interaktywne do zabawy w zespołach

  • znakomita zabawa dla uczniów,
  • innowacyjna forma zabawy i nauki, łącząca multimedia z pomocami tradycyjnymi,
  • skuteczne przygotowanie do nauki w szkole podstawowej,
  • uzupełnienie każdego programu nauczania.

Najnowszy zestaw multimedialnych gier i zabaw wspierający wszechstronny rozwój dzieci w wieku 5-7 lat z oddziałów przedszkolnych w szkołach podstawowych i starszych grup przedszkolnych.

Multimedia w szkole – Nauka przez zabawę!

Harmonijny rozwój składa się z 7 różnorodnych modułów:

Wszystkie elementy zestawu pozwalają na naturalne dla dzieci współdziałanie, eksperymentowanie, twórczą ekspresję i ruch, nie zaniedbują też ćwiczeń samokontroli oraz koncentracji.

 

Atrakcyjne ćwiczenia na tablice multimedialną, do zabawy w zespołach!

Program wykorzystuje metodę pracy zespołowej z wykorzystaniem funkcji wielodotyku /multi-touch/, w którą wyposażone są nowoczesne tablice interaktywne. Dzięki tej funkcji rysowanie i korzystanie z zasobów na tablicy jest możliwe przez kilkoro dzieci jednocześnie a każde z nich może wykonywać inne ćwiczenia. Innowacyjne gry i zabawy zaprojektowane są specjalnie dla kilkuosobowych zespołów dzieci wykorzystują ich naturalne zainteresowanie nowymi technologiami, aby przygotować je do nauki w szkole podstawowej. Tablica może stać się też narzędziem wspólnej twórczości plastycznej i muzycznej, pozwalając na oswojenie dzieci z multimediami edukacyjnymi.

Gry i zabawy multimedialne aktywizują dzieci i oswajają je z pracą zespołową, przygotowując jednocześnie do nauki. Zadania pomagają realizować cele wychowania przedszkolnego z podstawy programowej mogą stanowić uzupełnienie wybranego przez nauczyciela programu nauczania.

Wsparcie samodzielności!

W zestawie przygotowaliśmy atrakcyjne karty do pracy indywidualnej, które przy okazji stanowią doskonałe ćwiczenia grafomotoryki. Nauczyciel może kopiować karty dołączone do zestawu lub drukować je z płyty z oprogramowaniem. W każdym module znajduje się 6 kart formatu A4.

 

Cena zestawu 7 modułów:  2 990 zł brutto licencja otwarta dla placówki