LOGOPEDIA PRO - PAKIET PLATINUM

 • szt.
 • Cena netto: 6 014,63 zł 8 829,00 zł 7 398,00 zł

Ostatnie 2 sztuki w wersji 3.2 za 7398 zł!!
Stan: nowy.

UWAGA! Program multimedialny LOGOPEDIA PRO pakiet Poszerzony stanowi doskonałe uzupełnienie projektu rządowego „Aktywna tablica”.

 

eduSensus Logopedia PRO pakiet PLATINUM to zestaw 19 multimedialnych modułów i programów logopedycznych wspierających profilaktykę, diagnozę oraz terapię większości zaburzeń mowy i języka występujących u dzieci w wieku przedszkolnym i wczesnoszkolnym. To narzędzie, którego skuteczność została potwierdzona medycznymi badaniami, dlatego możesz mieć pewność, co do jego efektywności. 

 

Ze względu na swój zaawansowany poziom i możliwości, LOGOPEDIA PRO jest najczęściej wybieranym programem logopedycznym w szkołach oraz poradniach. Pakiet Platinum przeznaczony jest dla logopedów, terapeutów, specjalistów i nauczycieli prowadzących zajęcia z dziećmi wymagającymi terapii logopedycznej, mającymi problemy z artykulacją głosek, przyswajaniem języka i jego prawidłowym rozwojem a także tych, pracujących z dziećmi ze specjalnymi potrzebami edukacyjnymi.

 

Praca z edusensus logopedia pro platinum jest prosta i przejrzysta, a zadania został zaprogramowane w taki sposób, by maksymalnie angażować dziecko w wykonywanie zadań. Zestaw Logopedia jest obecnie coraz częściej wybierany również przez rodziców, którzy chcą wspierać rozwój swojego dziecka. Takie rozwiązanie znacznie przyspiesza naukę i poprawną wymowę, dzięki czemu na rezultaty nie trzeba długo czekać, o ile zajęcia wykonywane są regularnie, a dziecko jest przy nich skupione.

 

 

Regularna praca z programem wpływa pozytywnie na umiejętności:

 • koordynacji wzrokowej,

 • koordynacji słuchowej,

 • koordynacji wzrokowo-słuchowo-ruchowej,

 • grafomotoryki,

 • logicznego myślenia,

 • pamięci,

 • spostrzegawczości,

 • umiejętności klasyfikacji,

 • umiejętności kategoryzacji.

 

 

Co zyskujesz wybierając eduSensus Logopedia Pro?

 

 • Bezterminowa licencja na 2 urządzenia: 2x komputer. (NOWOŚĆ 2021!)

 • Program współpracuje z monitorami i tablicami interaktywnymi, program w pełni działający bez dostępu do internetu.

 • Materiały instruktażowe online z obsługi programu, bezpłatne aktualizacje i wsparcie techniczne producenta po zakupie.

 • 2 lata gwarancji.

 • Działanie programu offline, niezależne od jakości sieci w placówce.

 • Aplikacja instalowana wyłącznie lokalnie zapewniająca bezpieczeństwo danych wrażliwych, bez konieczności podpisywania z wydawcą umowy powierzenia przetwarzania danych osobowych.

 

 

Logopeda, to fachowiec zajmujący się zaburzeniami rozwoju mowy i komunikacji międzyludzkiej na różnych etapach jego rozwoju. Komputerowe rozwiązania, jakie niosą ze sobą pomoce naukowe mogą stanowić praktyczne rozwiązanie dla osób zmagających się z problemami edukacyjnymi. Warto mieć tu na uwadze, że nawet z użyciem takich rozwiązań, najważniejszą rolę odgrywa codzienna praca, aby umacniać właściwe wzorce. 

 

 

Zawartość Logopedia PRO pakiet Platinum:

 

14 specjalistycznych multimedialnych modułów logopedycznych wspierających profilaktykę, diagnozę i terapię najczęściej występujących u dzieci zaburzeń mowy i języka oraz procesów komunikacji oraz 5 obszernych programów wspierających i uatrakcyjniających terapię.

Ponad 4000 interaktywnych ćwiczeń i 2000 kart pracy do wydruku.

 

Moduły obejmujące ćwiczenia do terapii logopedycznej:

Szereg ciszący – moduł podstawowy

Szereg ciszący – moduł profesjonalny

Szereg syczący – moduł podstawowy

Szereg syczący – moduł profesjonalny

Szereg szumiący – moduł podstawowy

Szereg szumiący – moduł profesjonalny

Różnicowanie szeregów

Głoska „r” – moduł podstawowy

Głoski „r”, „l” – moduł profesjonalny

Mowa bezdźwięczna

Sfonem

Echokorektor

Głoski tylnojęzykowe „k”, „g”, „h”

Trening logopedyczny

 

Programy okołologopedyczne:

Obrazkowy słownik tematyczny

Mówiące obrazki

Logorytmika

Logo-gry

Zabawy słowem

 

Obszerny moduł Badanie Mowy do diagnozy logopedycznej, zawierający 700 interaktywnych ilustracji do badania artykulacji wybranej głoski we wszystkich pozycjach w wyrazie. Diagnoza w zakresie artykulacji, rozumienia mowy oraz umiejętności wypowiadania się.

 

Dostęp do aplikacji Terapeuty służącej do zarządzania danymi z prowadzonej terapii – możliwość śledzenia postępów dziecka i dokumentowanie przebiegu terapii.

 

 

 

Dodatkowa zawartość zestawu

Profesjonalny mikrofon logopedyczny. + Dwie publikacje drukowane w zestawie: Przesiewowe badanie mowy- kwestionariusz obrazkowo-wyrazowy i Logorymy.

 

Dodatkowo ponad 2000 pomocy dydaktycznych w wersji elektronicznej: przesiewowe badanie mowy, multimedialne książki eduSensus, dźwięki, melodie i piosenki eduSensus, karty pracy do wydruku, obrazki i gry eduSensus, aplikacje oraz przewodnik po tych pomocach.

 

 

 

Dzięki zaawansowanej technologii, program Logopedia, jest w stanie wspomóc pracę nauczycieli i zapewnić wparcie swoim strukturom. Każda jednostka oprogramowania posiada własny kod licencji, w celu uniknięcia nadużyć. W przypadku pracy nad poprawną wymową, niezbędny jest wysoki poziom edukacji. Pakiet Platinum, to seria rekomendowana przez Polski Związek Logopedów. Program zawiera ćwiczenia z ilustracjami, które zmieniają się, po ponownym uruchomieniu tej samej lekcji, tak aby możliwe było jej wielokrotne wykorzystywanie do powtarzania treści. Dołączony do zestawu mikrofon daje możliwość nagrywania głosu dziecka, a także archiwizowania takich nagrań.

 

 

Zobacz również

 

Zajęcia z programem z serii LOGOPEDIA PRO z wykorzystaniem monitora interaktywnego

 

Odkryj pełnię możliwości multimedialnych programów eduSensus!

Poznaj zalety programu LOGOPEDIA PRO na zajęciach indywidualnych i w małej grupie, w formie stacjonarnej, zdalnej i hybrydowej.

Dowiedz się jak zacząć pracę z programem i jak połączyć komputer z monitorem interaktywnym.

Skorzystaj z inspiracji, jak włączyć uczniów do pracy przy pomocy interaktywnych ćwiczeń.

Zobacz jak karty pracy ożywają na monitorze i w jaki sposób możesz komunikować się z grupą uczniów czy z rodzicami.