WAPRO B2B - Platforma biznesowa - abonament 30 dni

 • szt.
 • Cena netto: 229,00 zł 281,67 zł

Platforma WAPRO B2B - łatwa współpraca biznesowa przez internet

Internetowa współpraca biznesowa i e-sklep - WAPRO B2B to nowoczesna platforma współpracy biznesowej, umożliwiająca szybkie uruchomienie i łatwe prowadzenie zarówno handlu hurtowego jak i sklepu internetowego.

Pełna integracja z WAPRO Mag dwukierunkowa wymiana danych pozwala na zarządzanie sklepem w całości z poziomu programu magazynowo-sprzedażowego a zamówienia wystawione z poziomu WAPRO B2B pojawiają się jako zamówienia w WAPRO Mag.

WAPRO B2B jako usługa - sklep jest utrzymywany w infrastrukturze własnej (Data Center) Asseco Business Solutions i rozliczany miesięcznie w modelu abonamentowym.

Nowe możliwości

Handel elektroniczny staje się coraz popularniejszym kanałem sprzedaży - także pomiędzy przedsiębiorstwami. Jeśli chcesz rozwinąć swój biznes w Internecie, Asseco Business Solutions oferuje Ci swój najnowszy produkt – WAPRO B2B – nowoczesną platformę usługową klasy e-commerce. Z nią szybko, łatwo i skutecznie dotrzesz z ofertą do partnerów biznesowych. Liczne udogodnienia i funkcjonalności systemu zaprocentują efektywną sprzedażą Twoich produktów, a nowoczesne rozwiązania ułatwią Ci prowadzenie i monitoring sprzedaży.

 • wygoda i oszczędność czasu
 • łatwe prowadzenie sklepu internetowego
 • niższe koszty biurowe (elektroniczna wymiana dokumentów)
 • kontrola aktualnego stanu zamówień
 • nadzór nad procesami biznesowymi

Wielofunkcyjność i komfort

WAPRO B2B zaprojektowaliśmy z myślą o Twoim komforcie pracy. Dlatego skonsolidowaliśmy go z systemem magazynowo-sprzedażowym WAPRO Mag, by usprawnić kontrolę Twoich stanów magazynowych oraz zamówień. WAPRO B2B zintegrowaliśmy też z Google Analytics, serwisami płatności, a nawet z Facebookiem. Zarządzanie architekturą, wyglądem i ofertą handlową platformy jest intuicyjne. Panel administracyjny jest przyjazdy i czytelny. Samodzielne uruchomienie i skonfigurowanie internetowej platformy współpracy z partnerami biznesowymi nie będzie problemem.

Bogata funkcjonalność

O przewadze konkurencyjnej WAPRO B2B świadczy jego bogaty zakres funkcjonalny oraz wykorzystanie w nim najnowszych technologii informatycznych, zgodne z obowiązującymi na rynku trendami. Masz więc do czynienia z unikatowym produktem i wysokiej klasy rozwiązaniem e-commerce kierowanym do obsługi kanału B2B.

Wsparcie dla RWD

Platforma WAPRO B2C/B2B udostępnia swoim użytkownikom wsparcie dla technologii RWD (z ang. Responsive Web Design) czyli projektowanie responsywnych stron www w taki sposób aby były one prawidłowo wyświetlane na wszystkich typach urządzeń np. komputerach stacjonarnych, laptopach tabletach czy smartfonach. Wykorzystany został framework Bootstrap, który jest powszechny na całym świecie w zakresie projektowania stron www oraz platform e-commerce. Umożliwia on efektywne budowanie stron a co najważniejsze dzięki swojej popularności otwiera możliwość pozyskania usług projektowania wyglądu sklepu przez wiele firm i specjalistów. Podejście takie daje duże możliwości znalezienia najlepszej oferty ostylowania sklepu u dowolnego wykonawcy.

W ramach wsparcia RWD udostępniono kilkanaście gotowych skórek RWD, które są gotowe do użycia natychmiast po ich uaktywnieniu, dodatkowo platforma udostępnia skórkę specjalnego przeznaczenia tzw. ZERO czyli skórkę, która nie posiada żadnych stylów dzięki czemu bez problemu można ostylować sklep wg własnych arkuszy kaskadowych CSS.

Co to jest WAPRO B2B?

WAPRO B2B to nowoczesna platforma usługowa dla handlu internetowego prowadzonego pomiędzy firmami (business to business – B2B). Dzięki niej uruchomienie sklepu internetowego umożliwiającego sprzedaż produktów partnerom biznesowym przebiega szybko, sprawnie i bezproblemowo. Platforma WAPRO B2B jest w pełni zintegrowana z systemem WAPROMag. Oba rozwiązania wzajemnie się uzupełniają ułatwiając Ci prowadzenie biznesu. Platforma ma charakter usługowy (System as a Service – SaaS), co oznacza, że jest utrzymywana w naszej infrastrukturze (Data Center), przez co nie musisz martwić się o hosting, kopie bezpieczeństwa czy zapewnienie bezawaryjności. O to wszystko dbamy za Ciebie, a Ty możesz się skupić na swoim biznesie. Prowadzenie sklepu na platformie WAPRO B2B oferujemy Ci w wygodnym modelu abonamentowym z miesięcznym modelem rozliczeń.

 • szybkie i proste uruchomienie sprzedaży dla partnerów biznesowych
 • łatwe i intuicyjne zarządzanie działalnością internetową
 • integracja z aplikacją magazynowo-sprzedażową
 • swobodne zarządzanie wyglądem i ofertą
 • współpraca z aplikacjami zewnętrznymi

Dla kogo przeznaczony jest WAPRO B2B?

Jeśli jesteś już użytkownikiem systemu WAPRO Mag i chcesz rozszerzyć swoją dotychczasową działalność o prowadzenie platformy umożliwiającej internetową sprzedaż towarów kooperantom i innym przedsiębiorstwom - WAPRO B2B jest rozwiązaniem właśnie dla Ciebie!
System został przygotowany tak, aby maksymalnie ułatwić proces uruchomienia e-sklepu B2B i w pełni wykorzystać kompleksową synchronizację platformy z systemem WAPRO Mag.
Dzięki integracji dwóch narzędzi tego samego producenta z łatwością obsłużysz działalność internetową i dodatkowo obniżysz koszty eksploatacji. Jednocześnie zyskujesz pewność, że obydwa systemy będą ze sobą zawsze poprawnie współpracowały, a rozwój jednego będzie szedł w parze z rozwojem drugiego.

WAPRO B2B – przewagi i korzyści

Z WAPRO B2B szybko i prosto rozpoczniesz i poprowadzisz sprzedaż w internecie. Wystarczy niewielki nakład czasu, żeby powstał sprawnie działający kanał sprzedaży online oraz narzędzie do organizacji i kontroli zaplecza magazynowo-sprzedażowego. Platforma WAPRO B2B jest zintegrowana z systemem WAPRO Mag. Oba rozwiązania wzajemnie się uzupełniają ułatwiając Ci prowadzenie biznesu. Projektanci platformy zadbali o to, żeby każdy przedsiębiorca, nie posiadający specjalistycznej wiedzy informatycznej, mógł zaprojektować swój sklep B2B i zarządzać jego ofertą. Poznaj wszystkie atuty WAPRO B2B.

Usługi

Wiemy, że sukces wdrożenia zależy nie tylko od funkcji danej aplikacji. Dysponujemy obszerną wiedzą na temat tego, jak maksymalnie wykorzystać możliwości systemu WAPRO B2B. W tym celu konieczna jest nie tylko instalacja (a w przypadku WAPRO B2B uruchomienie) aplikacji, ale też odpowiednia jej konfiguracja oraz odwzorowanie w programie wybranych procesów biznesowych. Wiele firm popełnia niestety różnorakie błędy konfiguracyjne lub zatrzymuje się na podstawowym poziomie funkcjonalności. Nie musisz dzielić ich losu. Oferujemy Ci profesjonalne wsparcie, dzięki któremu wykorzystasz możliwości WAPRO B2B w 100%. Dlatego też umożliwiamy Ci dostęp do certyfikowanych partnerów marki WAPRO ERP, gotowych pomóc Ci w procesie uruchomienia i prowadzenia Platformy Biznesowej WAPRO B2B Gdy tylko zechcesz skorzystać z naszej pomocy – jesteśmy do Twoich usług.

 • szybkie i proste uruchomienie systemu
 • łatwe prowadzenie sklepu internetowego
 • integracja z aplikacją magazynowo-sprzedażową
 • zarządzanie wyglądem sklepu i ofertą
 • współpraca z aplikacjami zewnętrznymi

Integracja, konfiguracja i usługi graficzne

WAPRO B2B to narzędzie, które obsługuje się prosto i intuicyjnie. Jednak nasze wsparcie techniczne da Ci pewność, że Twój WAPRO B2B działa na maksymalnych obrotach. W zestawie oferowanych przez nas usług znajdziesz bogaty wybór usług integracyjnych, konfiguracyjnych, a także graficznych, dzięki którym Twoja Platforma Biznesowa WAPRO B2B będzie funkcjonowała prawidłowo i zgodnie oczekiwaniami Twoim i Twoich Partnerów biznesowych.

Przykładowe wdrożenia platformy e-commerce