Bezpłatny transport kurierem dla zakupów powyżej 200 zł !

Raty 0% dla zakupów powyżej 300 zł !

Zostań partnerem

Oferujemy szkolenia z gamy produktów WAPRO ERP by Asseco dla naszych Partnerów m.in.: WAPRO: Mag, Mobile, Fakir, Kaper, Analizy, Gang, B2B, B2C. Partner DHO może korzystać ze wszystkich promocji organizowanych przez WAPRO i DHO. Po roku partnerowi przysługuje darmowy program WAPRO ERP* (dawniej Asseco Wapro).

Wypełnij formularz >>

* w zależności od obrotów

Pomoc/serwis

Kup w naszej sieci, a otrzymasz instalację i serwis. Potrzebujesz pomocy technicznej zgłoś się do sieci DHO.

Kontakt

Jeśli masz pytanie skontaktuj się z nami


22 864 13 13

dho@dho.com.pl
bodydho@dho.com.pl

Wybrane zagadnienia logopedyczne. Część IV - j, l, r

  • Dodaj recenzję:
  • Producent: KOMLOGO
  • szt.
  • Cena netto: 20,00 zł 21,00 zł

Multimedialne Pakiety Logopedyczne powstały z myślą o dzieciach, które mają wady wymowy. Pakiety przeznaczone są dla dzieci w wieku 4-9 lat. Ćwiczenia zawarte w pakiecie wspomagają terapię logopedyczną i ćwiczą wymowę tych głosek u dzieci pod kierunkiem logopedy.Książka z opisem m.in. czynników wpływających na nieprawidłową artykulację głosek l i r oraz metody wywoływania i etapy pracy korekcyjnej w przypadku lambdacyzmu i rotacyzmu.

„Na wysoką ocenę pakietu zasługuje kompleksowe podejście do terapii wybranych głosek sonornych – interesująco przedstawione aspekty głosek j, l, r – ich artykulacja w normie, problemy ontogenezy, przyczyny i zaburzenia wymowy oraz różnorodne propozycje terapii, bogaty materiał ćwiczeniowy (wyrazy, zdania, rymowank-wyliczanki, wiersze do nauki na pamięć, kolorowanki, gry z kostką, magiczne kwadraty, zaszyfrowane wyrazy itp.), podany także w postaci odpowiednich programów komputerowych.
Multimedialny Pakiet Logopedyczny jest cenną pomocą przydatną w terapii rotacyzmu i lambdacyzmu. Chociaż na rynku funkcjonują już monograficzne opracowania poświęcone logopedycznym aspektom głosek j, l, r, to jednak praca autorstwa Marzeny Lampart-Busse i Joanny Gruba zasługuje na szczególne wyróżnienie. Dzięki rzetelnemu zaprezentowaniu zagadnień teoretycznych, związanych z omawianymi w Pakiecie głoskami oraz bogatemu materiałowi ćwiczeniowemu w postaci tradycyjnego zeszytu ćwiczeń i multimedialnych programów komputerowych, Multimedialny Pakiet Logopedczny – cz. IV jest wartościowym narzędziem w wielu gabinetach logopedycznych.”