Dlaczego warto zamawiać u nas?

Doświadczenie

Nasza firma powstała w 1993 roku jako PIERWSZY DOM DYSTRYBUCYJNY programów komputerowych.

Od 30 lat cenimy wartości rodzinne - jesteśmy w tym samym składzie na stanowiskach decyzyjnych.

Nasi Klienci i współpracownicy cenią u nas profesjonalizm i rozeznanie rynku.

Do dziś obsłużyliśmy ponad 70.000 klientów w Polsce. Oprócz osób prywatnych, są to głównie małe firmy, które pracują na wybranych u nas programach typu fakturowanie, magazynowe, finansowo-księgowe, kadrowo-płacowe, analityczne, programy z modułem JPK i RODO itp. oraz placówki edukacyjne - programy językowe, logopedyczne, a nawet rolnictwo. Przez te wszystkie lata nasi fachowcy wybierali z polskiego rynku programy najlepsze, najtańsze i spotykające się z największym popytem wśród klientów finalnych - i to właśnie one są w naszej ofercie!


Wysoka jakość

Naszych klientów możemy zapewnić, że zakupy w naszym sklepie oraz kontakt będą wyróżniały się fachową, sprawną i miłą obsługą.


Atrakcyjne ceny

Zdajemy sobie sprawę, że często głównym kryterium zakupu jest cena oferowanego produktu. Nasze produkty są znacznie tańsze niż w konkurencyjnych sklepach, co więcej - może się okazać, że będą najtańsze na rynku! Istnieje możliwość negocjacji cen.


Szybka realizacja

Zapewniamy również maksymalnie szybki czas realizacji zamówień, w większości przypadków jest to jeden, dwa dni robocze. Nasi klienci mogą być pewni, że otrzymają zamówiony towar bez zbędnej zwłoki.