Bezpłatny transport kurierem dla zakupów powyżej 200 zł !

Raty 0% dla zakupów powyżej 300 zł !

Zostań partnerem

Oferujemy szkolenia z gamy produktów WAPRO ERP by Asseco dla naszych Partnerów m.in.: WAPRO: Mag, Mobile, Fakir, Kaper, Analizy, Gang, B2B, B2C. Partner DHO może korzystać ze wszystkich promocji organizowanych przez WAPRO i DHO. Po roku partnerowi przysługuje darmowy program WAPRO ERP* (dawniej Asseco Wapro).

Wypełnij formularz >>

* w zależności od obrotów

Pomoc/serwis

Kup w naszej sieci, a otrzymasz instalację i serwis. Potrzebujesz pomocy technicznej zgłoś się do sieci DHO.

Kontakt

Jeśli masz pytanie skontaktuj się z nami


22 864 13 13

dho@dho.com.pl
bodydho@dho.com.pl

O firmie

DOM HANDLOWY OPROGRAMOWANIA

Pierwszy Polski Dom Dystrybucyjny programów komputerowych, założony w 1993 roku jako jedna z pierwszych firm w kraju zajmująca się dystrybucją programów komputerowych oraz wsparciem serwisowym,

Ponad 5.000 polskich i zagranicznych programów i ich wersji w ofercie DHO takich jak programy użytkowe dla małych i średnich firm, programy biurowe, programy antywirusowe, programy edukacyjne, programy językowe, programy narzędziowe, programy branżowe, programy prawnicze, programy medyczne, multimedia, programy specjalizowane oraz programy wspomagające dla wielu dziedzin gospodarczych, programy z zakresu kultury, sztuki, nauki, ekonomii, itd., gry, książki / podręczniki z zakresu danej branży, tłumacze elektroniczne, wspomagający sprzęt komputerowy, usługi typu serwis hot-line www oraz prowadzenie pierwszej w kraju giełdy www programów second-hand. Sieć handlowa DHO obejmuje ok. 300 partnerów handlowych na terenie całego kraju. Referencje – to dziesiątki tysięcy użytkowników programów zakupionych poprzez sieć handlową DHO w kraju oraz jak najlepsze relacje handlowo – serwisowe DHO z ponad 100. producentami w kraju i z zagranicy. W wielu dziedzinach jest to najbogatsza w kraju oferta programów komputerowych, efekt naszej wieloletniej pracy w poszukiwaniu i wyborze najpewniejszych, najlepszych na rynku rozwiązań!

Przypominamy - jeśli życzą Państwo sobie BEZPOŚREDNIEGO i ODPOWIEDZIALNEGO SERWISU (demonstracja programów, sprzedaż, instalacja, szkolenie, stała opieka serwisowa, itp.) to zapraszamy serdecznie do kontaktowania sieci dilerów-Partnerów Handlowych DHO w kraju - lista z pełnymi adresami do uzyskania na naszej dystrybucyjnej stronie www.dho.com.pl lub prosimy o email do nas - dho@dho.com.pl - natychmiast znajdziemy Państwu najbliższego dilera-partnera handlowego DHO, to najbardziej odpowiedzialne firmy IT na Państwa terenie!

Takie rozwiązanie zapewni Państwa firmie najlepszą obsługę i również najlepszy serwis posprzedażny, SIEĆ dilerów IT - Partnerów Handlowych DHO to najlepsze rozwiązanie problemów, które moga wystąpić w Państwa komputerach na styku soft-ware i hard-ware. Liczą się dla Państwa firmy najlepsze rozwiązania i zabezpieczenia.