Bradley Voyager Silver – zegarek na rękę

  • Dodaj recenzję:
  • Producent: eone

Bradley Voyager Silver to zegarek ze srebrną obudową ze stali nierdzewnej. Na srebrnej, matowej tarczy z aluminium, wyróżniają się błyszczące markery. Koperta wraz z brązowym paskiem z włoskiej skóry tworzy ładne, klasyczne zestawienie.

W większości zegarków brajlowskich oznaczenia dotykowe umieszczone są na tarczy zegarka, na godzinie dwunastej, trzeciej, szóstej i dziewiątej. W przypadku zegarka Bradley godzinę i minuty pokazują wskazówki w postaci dwóch kulek łożyskowych. Jedna, zlokalizowana na obręczy tarczy, odpowiada za godzinę, druga, umieszczona wewnątrz tarczy, wskazuje minuty. Obie kulki można swobodnie dotykać, a nawet przesuwać. Zegarek posiada magnesy, dzięki którym kulki zawsze powrócą na swoją nominalną pozycję.

Bradley ma tytanową kopertę o wymiarach 40 mm średnicy i wysokości 11,5 mm. Jest odporny na zachlapania, można więc myć dłonie nie zdejmując go ręki, ale np. nurkowanie z tym zegarkiem nie jest zalecane i może spowodować uszkodzenie.

Zegarek nosi nazwę Bradley na cześć amerykańskiego oficera marynarki, Bradleya Snyder’a, który stracił wzrok w Afganistanie podczas wybuchu rozbrajanej przez niego miny pułapki. Porucznik jest zdobywcą dwóch złotych i srebrnego medalu w pływaniu na paraolimpiadzie w Londynie 2012.
Przed złożeniem zamówienia zapytaj o dostępność wybranego modelu! W przypadku jego braku, sprzedawca poinformuję o tym, kiedy będzie dostępny.

Najważniejsze cechy

  • obudowa w kolorze srebrnym wykonana ze stali nierdzewnej i aluminium,
  • skórzany, brązowy pasek,
  • pasuje na nadgarstek o obwodzie od 160 do 215 mm,
  • pracuje na baterii Renata 371.