Bezpłatny transport kurierem dla zakupów powyżej 200 zł !

Raty 0% dla zakupów powyżej 300 zł !

Zostań partnerem

Oferujemy szkolenia z gamy produktów WAPRO ERP by Asseco dla naszych Partnerów m.in.: WAPRO: Mag, Mobile, Fakir, Kaper, Analizy, Gang, B2B, B2C. Partner DHO może korzystać ze wszystkich promocji organizowanych przez WAPRO i DHO. Po roku partnerowi przysługuje darmowy program WAPRO ERP* (dawniej Asseco Wapro).

Wypełnij formularz >>

* w zależności od obrotów

Pomoc/serwis

Kup w naszej sieci, a otrzymasz instalację i serwis. Potrzebujesz pomocy technicznej zgłoś się do sieci DHO.

Kontakt

Jeśli masz pytanie skontaktuj się z nami


22 864 13 13

dho@dho.com.pl
bodydho@dho.com.pl

COLLINS - Słownik polsko-angielski i angielsko-polski

  • szt.
  • Cena netto: 47,97 zł 59,00 zł


wydawca: YOUNG DIGITAL POLAND MULTIMEDIA
platforma: PC

wymagania: Komputer zgodny z IBM PC z procesorem 386 lub wyższym; system operacyjny Microsoft Windows 95; 8MB RAM ; 20 MB wolnej przestrzeni na dysku; karta graficzna i monitor VGA (w przypadku interfejsu graficznego wymagana praca w 256 kolorach); 16 bitowa karta dźwiękowa pracująca w środowisku Windows; CD-ROM; Mysz. Program działa tylko z płytą CD-ROM umieszczoną w napędzie.


Słownik Collinsa jest nowoczesnym słownikiem, powstałym w oparciu o wieloletnie doświadczenia największego wydawnictwa słowników dwujęzycznych w Anglii. Jego polska wersja została przygotowana przez leksykografów pod redakcją prof. dr hab. Jacka Fisiaka, a wydana przez Polską Oficynę Wydawniczą BGW.
Słownik zawiera ponad 80 000 haseł, uwzględnia obecny stan języka mówionego i pisanego, prezentując tysiące idiomów, utartych fraz i zwrotów oraz zdań ilustrujących sposób ich użycia. Zawiera setki powszechnie stosowanych skrótów i akronimów. Określa wartości stylistyczne i poziomy użycia prezentowanych haseł. Jest to unikatowy słownik tej wielkości, który z pewnością stanie się nieodzowną pomocą dla uczących się i znających już język angielski.
Aplikacja słownika została przygotowana tak, aby była łatwa w obsłudze, a jednocześnie w pełni funkcjonalna. Zapewnia wszystkie niezbędne mechanizmy do szybkiego przeszukiwania baz danych. Jednym z elementów odróżniających ją od innych słowników jest moduł testujący, który pozwala na sprawdzenie znajomości wyszukiwanych uprzednio haseł zgodnie z algorytmem zdefiniowanym przez użytkownika. Niewątpliwą zaletą jest przygotowanie dwóch różnych interfejsów obsługi: graficznego i standardowego, dzięki czemu każdy może dostosować wygląd aplikacji do własnych preferencji.