KONCENTRACJA UWAGI PRO dla klas 1-8 + TRENING SŁUCHU GRATIS!

  • szt.
  • Cena netto: 3 515,74 zł 4 399,00 zł 3 797,00 zł

+ Trening słuchu GRATIS!

https://swiatprogramow.pl/trening-sluchu-naucz-sie-rozpoznawac-gloski.html

Specjalistyczny program multimedialny dla nauczycieli i terapeutów wspierający profilaktykę i terapię dzieci i młodzieży w wieku od 6 do 15 lat z zaburzeniami koncentracji, uwagi i pamięci, trudnościami w uczeniu się oraz problemami wychowawczymi w szkole, w tym z ADHD i ADD. Program jest tworzony wraz z grą. Zestaw gier multimedialnych - 54 gry z blisko 500 wariantami - zawiera ćwiczenia rozwijające:

- koncentracja i utrzymanie uwagi i pamięci,
- Pamięć robocza,
- uwaga i pamięć wzrokowa,
- uwaga i pamięć słuchowa,
- stężenie i szybkość reakcji
- umiejętność rozumienia instrukcji i filtrowania informacji.

Polecany program dla Kogo?

- nauczyciele, terapeuci, pedagodzy specjalni,
- do pracy indywidualnej i w małych grupach z trudnościami w uczeniu się w wieku szkolnym, mającymi problemy z nauką szkolną, skupieniem uwagi, w tym z ADHD i ADD,
- stosowane w terapii, kursach rewalidacyjnych, dydaktycznych i naprawczych.

Warunki korzystania:

Dożywotnia licencja na 5 urządzeń: 1x komputer, 4x komputer lub tablet. Program współpracuje z monitorami i tablicami interaktywnymi. Instalacja programu poprzez pendrive. Korzystanie z licencji mobilnej wymaga pobrania aplikacji. Bezpłatne szkolenie online z obsługi programu, bezpłatne aktualizacje i wsparcie techniczne producenta po zakupie. Gwarancja 2 lata.

Zalety programu:

Atrakcyjny program zawierający gry multimedialne. Pozwala na wybór wersji graficznej dostosowanej do indywidualnych preferencji ucznia.
Praca z programem wpływa na rozwój spostrzegawczości i pamięci, logicznego myślenia, orientacji przestrzennej oraz innych umiejętności niezbędnych do osiągnięcia sukcesu szkolnego.
Program umożliwia indywidualizację zakresu trudności, określenie czasu wykonania zadania i liczby dystraktorów. Pozwala na wybór wersji graficznej gry dostosowanej do indywidualnych preferencji ucznia. Funkcja rysowania w ilustratorze zwiększa realne możliwości korzystania z programu.

- do 30 kont terapeutycznych
- nieograniczone konta uczniowskie

SKŁADA SIĘ Z:

- program zawierający 54 gry multimedialne, każda o określonym stopniu trudności - czyli łącznie blisko 500 wariacji, - do wykorzystania na komputerach (aplikacje terapeutyczne i zestawy gier multimedialnych) oraz na tabletach (zestawy gier multimedialnych),
- gra na START pozwala łatwo określić poziom aktywności, zdolności i indywidualne zainteresowania ucznia,
zapytaj terapeutę (aplikacja terapeuty),
mobilna z ćwiczeniami do pobrania.

Dodatkowa zawartość zestawu:

2 publikacje drukowane: podręcznik metody i ponad 100 kart pracy,

Do tego ponad 2000 dodatkowych pomocy dydaktycznych w wersji elektronicznej: ekrany mowy, książeczki multimedialne eduSensus, audio, melodie i piosenki eduSensus, karty pracy do wydrukowania, obrazki i gry eduSensus, aplikacje i tutoriale do tych pomocy.