Translator Francuski

  • szt.
  • Cena netto: 20,24 zł 99,00 zł 24,90 zł

WIOSENNA PROMOCJA - SUPER CENA

 

Translator to program dokonujący tłumaczenia tekstu z języka francuskiego na polski oraz z polskiego na francuski. Dzięki zastosowaniu najnowszych technologii przetwarzania języka naturalnego oraz profesjonalnemu interfejsowi obsługi, program pozwala uzyskać lepsze efekty niż jakikolwiek inny system tłumaczący.
Złożone algorytmy tłumaczące
Français Translator wykorzystuje złożone algorytmy gramatyczne i semantyczne, aby określić znaczenie i funkcję danego wyrazu w kontekście, co w rezultacie ma wpływ na wybór odpowiedniej formy gramatycznej słowa w tłumaczeniu. Wbudowany moduł analizy słownictwa, pozwala na rozpoznawanie każdej formy wyrazu.
Ogromny słownik
Français Translator zawiera ogromny słownik niemiecko-polski i polsko-niemiecki obejmujący ponad 140 tysięcy haseł i więcej niż 1 400 000 form fleksyjnych. Co więcej, program oferuje możliwość tworzenia osobnego słownika użytkownika i późniejszej jego edycji, tworzenie bazy słów, które nie powinny być tłumaczone oraz rozbudowany system służący do zmiany znaczenia wyrazów pojawiających się w tłumaczeniu. Ponadto wbudowana rozległa baza słownictwa fachowego - informatycznego, prawniczego, ekonomicznego, medycznego i innych, wraz z mechanizmem ustalania przez użytkownika profilu tekstu, czynią z Français Translator kompleksowe narzędzie translacyjne.
Dodatkowe funkcje
Français Translator to nie tylko elektroniczny tłumacz, to również edytor tekstowy, pozwalający na łatwą i szybką obróbkę uzyskanego tłumaczenia. Dla osób znających język francuski (przynajmniej w stopniu podstawowym), szczególnie przydatne może się okazać połączenie Français Translator ze słownikiem. Jeżeli istnieje tłumaczenie słowa trafniejsze niż wybrane przez program, to możemy je wskazać. Do "zalet" programu należy również to, że jest on stale ulepszany.
Tłumacz francuskojęzycznych stron internetowych - GRATIS
Internet Translator Français jest narzędziem dla internautów, którzy nie znają języka francuskiego. Program umożliwia tłumaczenie stron internetowych z języka francuskiego na polski, zachowując przy tym ich oryginalny układ. W wersji "odchudzonej" program podaje jedynie tłumaczenie wybranego wyrazu jako podpowiedź lub w pasku stanu.
procesor: Pentium
pamięć: 32 MB system: Windows 95 OSR2/98/ME/NT SP6/2000/XP