Kategorie

Nowości

InsERT Rewizor nexo - 1 stanowisko
1 217,70 zł
brutto: 989,00 zł
(netto: 804,07 zł)

Sprawdź przesyłkę

Dlaczego warto !!!

DLACZEGO WARTO ZAMAWIAĆ U NAS?

Mamy ogromne doświadczenie - nasza firma powstała w 1993 roku jako PIERWSZY DOM DYSTRYBUCYJNY programów komputerowych.
Do dziś obsłużyliśmy ponad 25.000 klientów w Polsce! - i prócz osób prywatnych są to głównie małe firmy, które pracują na wybranych u nas programach typu fakturowanie, magazynowe, finansowo-księgowe, kadrowo-płacowe, analityczne, itp, oraz placówki edukacyjne - programy językowe, logopedyczne, nawet rolnictwo.
Przez te wszystkie lata nasi fachowcy wybierali z polskiego rynku programy najlepsze, najtańsze i spotykające się z największym popytem wśród klientów finalnych - i one są w naszej ofercie!

 

+ LUBISZ NAS?

Zapisz się do naszego newslettera lub przyłącz się do nas na Facebook'u - wiedz, że prowadzimy także non-profit www galerie pamiątek narodowych i rodzinnych np. Narodowa.GAPA - http://galeriagapa.dho.com.pl/ - "nie tylko pieniądzem człowiek żyje" :-)

PROMOCJA: WAPRO Kaper Biuro + KUBEK TERMICZNY + LINIJKA Z KALKULATOREM GRATIS !

 • Producent: WAPRO ERP by ASSECO
 • Cena brutto: 1 586,70 zł
 • (Cena netto: 1 290,00 zł)
 • szt.
 • Poleć produkt

Regulamin promocji w opisie na samym dole

BONUS na aktualizację w kolejnym roku!
Dofinansujemy Ci 10% wartości produktu,
z możliwością przedłużenia!

Księga podatkowa i ryczałt oraz uproszczone płace, środki trwałe, rozliczenie samochodów

WAPRO Kaper jest przeznaczony do prowadzenia księgowości małych firm, niezależnie od przyjętej formy opodatkowania (książka przychodów i rozchodów, ryczałt, najem). Dzięki dodatkowym modułom: obsłudze wynagrodzeń, ewidencji środków trwałych oraz rozliczeniu przebiegów pojazdów stanowi dla małych firmy kompletne narzędzie wspierające zarządzanie firmą. Dzięki prostocie obsługi nawet użytkownicy rozpoczynający działalność gospodarczą mogą samodzielnie prowadzić dokumentację księgową oraz naliczać zobowiązania podatkowe oraz opłaty ZUS. Możliwość obsługi wielu podmiotów gospodarczych sprawia, że jest chętnie wykorzystywany przez biura rachunkowe

WAPRO Kaper - przykładowe ekrany aplikacji

 

Regulamin promocji ŚWIĄTECZNE TRIO

 

 1. Organizatorem promocji ŚWIĄTECZNE TRIO jest DOM HANDLOWY OPROGRAMOWANIA, która dotyczy sklepu swiatprogramow.pl.
 2. Promocja ŚWIĄTECZNE TRIO trwa od 3 stycznia do 31 stycznia 2018 r.
 3. W ramach promocji każdy klient otrzyma kubek termiczny i linijkę z kalkulatorem do zamówienia złożonego w tym okresie poprzez sklep na oprogramowanie WAPRO KAPER lub WAPRO FAKIR w wariancie Biuro marki WAPRO ERP.
 4. Po złożeniu zamówienia na program WAPRO KAPER w wariancie Biuro klient otrzyma 1 kubek termiczny oraz 1 linijkę z kalkulatorem.
 5. Po złożeniu zamówienia na program WAPRO FAKIR w wariancie Biuro klient otrzyma 1 kubek termiczny oraz 1 linijkę z kalkulatorem.
 6. W przypadku zaistnienia zdarzeń nieobjętych niniejszym regulaminem ostateczny głos rozstrzygający posiada Dom Handlowy Oprogramowania .
 7. W przypadku pytań i wątpliwości prosimy o kontakt z Działem Handlowym DHO.